Kontejnerovaná rostlina prodej po celý rok Beztrnná ostružina. Zraje v od konce července, průběžně až do září, plody můžeme postupně otrhávat. Sázíme na slunná vlhčí místa, popřípadě i částečně zastíněná. Dozrálé plody jsou úplně černé, sladké, velmi aromatické. Použití na přímý konzum, marmelády,sirupy. Informace o dostupnosti této položky zjistíte na telefonním čísle 724 669 159.
Zraje v od konce července, průběžně až do září, plody můžeme postupně otrhávat. Sázíme na slunná vlhčí místa, popřípadě i částečně zastíněná. Dozrálé plody jsou úplně černé, sladké, velmi aromatické. Použití na přímý konzum, marmelády,sirupy. Informace o dostupnosti této položky zjistíte na telefonním čísle 724 669 159.
Zraje v od konce srpna, průběžně až do září. Plody jsou velké až velmi velké. Sázíme na slunná vlhčí místa, popřípadě i částečně zastíněná. Dozrálé plody jsou černé, nasládlé až sladké. Použití na přímý konzum, marmelády, sirupy Informace o dostupnosti této položky zjistíte na telefonním čísle 724 669 159.
Zraje od začátku srpna až do poloviny října, plody můžeme postupně otrhávat. Sázíme na slunná vlhčí místa, popř. i částečně zastíněná, nenáročný lze sázet i do opravdu chladných oblastí. Dozrálé plody jsou černé, lesklé, navinule sladké, aromatické, vynikající chuti. Použití na přímý konzum, marmelády,sirupy. Informace o dostupnosti této položky zjistíte na telefonním čísle 724 669 159.
Zraje v od konce července, průběžně až do září. Plody můžeme postupně otrhávat. Sázíme na slunná vlhčí místa, popřípadě i částečně zastíněná. Dozrálé plody jsou úplně černé, sladké, velmi aromatické. Použití na přímý konzum, marmelády,sirupy.Informace o dostupnosti této položky zjistíte na telefonním čísle 724 669 159.
- zraje od července do konce září - sázíme na slunná vlhčí místa, popř. i částečně zastíněná, nenáročný - plody připomínají vzhledem malinu a jahodu dohromady a jsou sladkokyselé chuti s jemným, malinovým aroma Informace o dostupnosti této položky zjistíte na telefonním čísle 724 669 159.
bílý, keřový Prostokořenná dřevina prodej na jaře a na podzim Pozdní odrůda, Zralost: 3. dekáda července. Využití: přímý konzum a konzervace. Plod: šťavnatý, nasládlý, aromatický. Hrozen: dlouhý, bobule velké, kulaté Vhodný pro: všechny oblasti.Informace o dostupnosti této položky zjistíte na telefonním čísle 724 669 159.